Zostań konsultantką / konsultantem tianDe 0

Zostań konsultantką/em firmy tianDe i sprzedawaj wysokiej jakości kosmetyki.                                               

Rejestrując się otrzymujesz 35% rabatu na naturalne i wysoko wchłanialne (15%-20% substancji aktywnych) produkty.
Z tianDe zyskujesz możliwość zarabiania dodatkowych pieniędzy lub pracy na stałe.

Przystępując do tianDe zyskujesz:
- darmową rejestrację i brak obowiązku wykupienia tzw. pakietu startowego,
- kupujesz taniej kosmetyki dla siebie i rodziny (zniżka - 35% od cen katalogowych),
- możliwość budowania grupy sprzedażowej poprzez podpisywanie pod siebie konsultantów
- dostęp do szkoleń on-line na temat kosmetyków i marketingu,
- brak limitu zamówień i obowiązku co miesięcznego ich składania,                                                                    
- brak umowy i możliwość rezygnacji w każdym momencie,

- brak zakładania działalności gospodarczej                                                                                                                                                     

Jakie to proste :)

Jesteś zainteresowana/zainteresowany : napisz do nas : ambasadazdrowiaiurody@gmail.com lub zadzwoń 575-840-615

ZAPRASZAMY DO NASZEGO ZESPOŁU

 ambasadazdrowiaiurody

 

 

LAVYLITES - kosmetyk XXII wieku! 0

Ambasada Zdrowia i Urody opisze Państwu preparaty = kosmetyki XXII wieku.

Lavylites to marka unikalnych produktów, utworzonych i opatentowanych przez Tibora Jakabovicsa – węgierskiego chemika farmaceutycznego, naukowca i uznanego w międzynarodowych kręgach eksperta w dziedzinie nanotechnologii, który przez wiele lat współpracował z firmami farmaceutycznymi, klinikami i instytucjami związanymi ze zdrowiem, sprzedając im swoje patenty.
https://www.ambasadazdrowiaiurody.pl/nanotechnologiahttps://www.ambasadazdrowiaiurody.pl/nanotechnologia
Odkryty przez niego i opatentowany sposób dostarczania wzorów informacyjnych w głąb organizmu, oparty na nośnikach zwanych nano-efektorami, zrewolucjonizował klasyczne podejście do zagadnień ochrony zdrowia i szeroko-pojętej profilaktyki. Nano-efektor ma: 2 nanometry średnicy i może przenikać w głąb ludzkiego ciała, niosąc ze sobą matrycę energetyczną, wyodrębnioną i sporządzoną na bazie ponad 300 ziół leczniczych znanych całym świecie. Organizm ludzki posiada własną inteligencję – jego system immunologiczny odbiera przesyłane informacje i przetwarza je dla potrzeb regeneracji komórek.

Nano-technologia, z racji swojego małego rozmiaru, potrafią poruszać się w przestrzeni międzykomórkowej – rozpylone na skórze są w stanie dotrzeć w ciągu 30 sekund do szpiku kostnego.

Preparaty Lavylites są czymś zupełnie innym, niż powszechnie znana suplementacja naturalnymi produktami. Dostarczane informacje o składnikach czynnych (jak opisano powyżej) są odbierane przez system immunologiczny w taki sam sposób, jakby dane substancje rzeczywiście tam dotarły; jest jednak coś, co czyni tę metodę wyjątkową i unikalną – jest o wiele szybsza, niż przy tradycyjnym spożyciu suplementów.

https://www.ambasadazdrowiaiurody.pl/nanotechnologia

czytaj całość »
Pasty do zębów bez fluoru 0

O naturalnych kosmetykach mówi się wiele, a co z higieną jamy ustnej? Wybór naturalnej pasty do zębów jest konsekwencją zdrowego stylu życia, ale czy wiesz dlaczego warto wybierać takie pasty? Jak znaleźć najlepszą? Ambasada Zdrowia i Urody przedstawi dziś kilka wskazówek, które pozwolą Tobie zachować piękny i zdrowy uśmiech na dłużej!

Składniki naturalnych past do zębów zaczerpnięte są z siły natury. Nie są chemicznym wyrobem, a mieszanką najlepszych składników, które spełniają określone zadania: wzmacniają zęby, pielęgnują dziąsła i zapewniają zdrowy oddech.

 

https://www.ambasadazdrowiaiurody.pl/

czytaj całość »
Przygotuj skóre na wakacje 0

Ambasada Zdrowia i Urody poleca artykuł o opalaniu:

Wiosna w pełni a słońce rozpieszcza nas promieniami słońca i piękną pogodą do tego stopnia, że powróciła tęsknota za wakacjami oraz za złotą opalenizną. Jak przygotować skórę do opalania, by efekt trwał dłużej i był najbardziej satysfakcjonujący? Jeśli zaczniesz już od dziś wdrażać drobne zmiany, to w wakacje będziesz cieszyć się zdrową, naturalną opalenizną bez nieprzyjemnych konsekwencji dla skóry.

Ambasada Zdrowia i Urody

czytaj całość »
kuracja oczyszczająca, którą warto przeprowadzić wiosną . 0

Ambasada Zdrowia i Urody zaleca stosowanie wszelakich ziół. Dziś przedstawiamy przepis na wiosenne oczyszczanie. Gałązkę świeżego rozmarynu i pięć świeżych liści szałwii zalej szklanką wody, doprowadź do wrzenia i gotuj 10 minut. Odstaw na pięć minut do zaparzenia, przestudź i pij osłodzony niewielką ilością miodu. Codziennie przygotuj świeży napar. Pij wieczorem, po kolacji przez 2-3 tygodnie. Jak działa? Aromatyczny napar z rozmarynu i szałwii wspomaga pracę trzustki i ułatwia wydalanie nagromadzonych w tym organie toksyn. Oprócz właściwości oczyszczających rozluźnia napięte w ciągu całego dnia mięśnie i ułatwia zasypianie.

ambasadazdrowiaiurody   więcej o herbatkach ziołowych w dalszej części artykułu.

czytaj całość »
Bohaterem dzisiejszego dnia będą PODPASKI HIGIENICZNE TianDe !! 3

Dziś bohaterem będą PODPASKI HIGIENICZNE TianDe !!

Opracowane przez naukowców z Państwowego Centrum Medycyny Chińskiej.
Powierzchnia podpasek nasączona jest opatentowanym koncentratem z wyciągów roślinnych według starodawnych recept uzdrowicieli chińskiej dynastii Tang

ambasadazdrowiaiurody

WARTO przeczytać artykuł - do końca :)

czytaj całość »
SMOG co to jest i jak zapobiegać we własnym domu! 1

Dziś Ambasada Zdrowia i Urody odpowie na kilka nurtujących pytań w temacie SMOGU. Czy tego chcemy, czy nie, smog przedostaje się do naszych mieszkań – nie jesteśmy w stanie tego uniknąć, ale możemy zniwelować jego działanie i uchronić się przed komplikacjami zdrowotnymi. Czym jednak w ogóle jest smog i skąd się bierze?

ambasadazdrowiaiurody

czytaj całość »
EKOPROJEKT DLA DOMU 1

Idzie wiosna, a wraz z wiosną porządki.............

ambasadazdrowiaiurodyDziś przedstawiamy  Państwu  rewolucyjne rozwiązania w dziedzinie utrzymania czystości w naszych domach.

Czy jesteśmy w stanie wyobrazić sobie pranie, które nie wymaga proszków, płynów do płukania tkanin czy też płynów zmiękczających? Bez chemii, detergentów – bezpieczne dla środowiska i bezpieczne dla nas?

Otóż jest to możliwe dzięki ekologicznym KULOM TURMALINOWYM do prania firmy TianDe!

 

UWAGA:
niespodzianka na końcu tego artykułu :)

czytaj całość »
Mało kto wie, że fluor jest toksycznym odpadem przy produkcji aluminium ! 1

ambasadazdrowiaiurodyFluoru od XX wieku jest cudownym składnikiem past do zębów, dzięki któremu możemy rzadziej chodzić do dentysty. Fluor dodaje się też do wody w kranach, by chronił zęby. Taka jest wersja oficjalna. A jak jest naprawdę?

 

Po pierwsze – fluor w pastach do zębów chroni zęby u ludzi jedynie do 20. roku życia. I to jedynie wtedy, gdy się go nie przedawkuje. Faktycznie – potrafi wzmocnić szkliwo zębów, ale zażywany w zbyt wielkich dawkach może jednocześnie spowodować wiele chorób somatycznych i psychicznych.  A czy fluor naprawdę w znacznym stopniu chroni zęby dzieci przed próchnicą? Ekspertyza przeprowadzona na zlecenie Amerykańskiego Instytutu Badań Stomatologicznych wykazała, że właściwie nie ma różnicy między liczbą ubytków w zębach dzieci mieszkających na terenach objętych fluoryzacją i na nieobjętych.

czytaj całość »
Epidemia Hashimoto - co to za choroba? Jak z tym sobie poradzić!! 0

ambasadazdrowiaiurodyZapalenie tarczycy Hashimoto (przewlekłe limfocytowe zapalenie gruczołu tarczowego, wole limfocytarne, choroba Hashimoto, ang. Hashimoto’s thyroiditis, chronic lymphocytic thyroiditis; łac. thyroiditis Hashimoto, thyroiditis lymphocytica chronica) – najczęstszy rodzaj zapalenia tarczycy i najczęstsza przyczyna pierwotnej niedoczynności gruczołu tarczowego; jest to choroba o podłożu autoimmunologicznym, często współistnieje z innymi chorobami autoimmunologicznymi.

Pierwsze cztery przypadki choroby opisał w 1912 roku japoński chirurg pracujący w Berlinie, Hakaru Hashimoto (1881-1934). Wprowadził on na określenie tej jednostki chorobowej używany jeszcze niekiedy termin, struma lymphomatosa.

 

* przypis WIKIPEDIA

czytaj całość »
Nowa czarna lista kosmetyków. Raport Que Choisir 2017 1

ambasadazdrowiaiurodyW 2017 roku Francuzi przebadali aż 419 najczęściej kupowanych przez europejskie kobiety i mężczyzn kosmetyki. Mimo że wszystkie z nich są dopuszczone !!!! do użytku i są powszechnie stosowane przez europejczyków, ale i na całym świecie, to jednak według autorów tegorocznego raportu niektóre produkty mają zbyt wysoki poziom szkodliwych substancji.......

czytaj całość »
Mucyna ślimaka - co to takiego!! 1

 

ambasadazdrowiaiurody mucyna ślimakaMucyna ślimaka w kosmetyce i medycynie estetycznej znalazła wielu zwolenników ale również przeciwników – na szczęście jest ich mniejszość. Jeszcze nie tak dawno składnik ten dostępny był  dla „wybranych”, głównie celebrytów i ludzi majętnych. Dziś spotykany nie tylko w ekskluzywnych salonach urody, ale także w drogeriach internetowych czy stacjonarnych. Mimo iż, głównym składnikiem jest mucyna ślimaka, każdy produkt dostępny na rynku jest inny, o wszelakiej zawartości, ale czy każdy skuteczny? Dziś Państwu przybliżymy ten temat w prosty sposób :)

Co to mucyna? Ta wiedza moze się przydać dla każdego.

Mucynyglikoproteinowy składnik śliny (nadający jej lepkość) i żółci, występujący również w żołądku oraz jelicie, gdzie chroni ich błony śluzowe przed działaniem enzymów trawiennych. To rodzaj glikokoniugatów o dużej masie cząsteczkowej, produkowanych przez nabłonek większości zwierząt. Kluczową cechą mucyn jest ich zdolność do tworzenia żeli, dlatego są one podstawowym elementem w większości gęstych wydzielin, pełniąc szereg funkcji, od smarowania, przez sygnalizację komórkową, do tworzenia barier chemicznych. Niektóre mucyny są związane z kontrolą mineralizacji (np. formowanie masy perłowej u mięczaków, wapnienie u szkarłupni i mineralizacja kości u kręgowców). Białka te wiążą się również z patogenami jako część układu odpornościowego

* wiedza pobrana z https://pl.wikipedia.org/wiki/Mucyny

czytaj całość »
Herbata - nowość z tianDe 1

ambasadazdrowiaiurodyHerbata – napar przyrządzany z liści i pąków grupy roślin, nazywanych tą samą nazwą, należących do rodzaju kamelia (Camellia). Rośliny te są do siebie podobne, traktowane jako odrębne gatunki lub odmiany jednego gatunku – herbaty chińskiej (Camellia sinensis). Dawniej zaliczano je do rodzaju Thea, różnią się od innych kamelii zawartością substancji swoistych i kilkoma drobnymi cechami morfologicznymi[1]. W Chinach zapisuje się ją znakiem 茶, który jest jednak różnie czytany w zależności od dialektu: tê – dialekt hokkien (czego odmiany są często obecne w językach zachodniej Europy) oraz chá, w dialekcie kantońskim i mandaryńskim (z odmianami tej wymowy popularnymi na wschodzie – Indie, Iran, Turcja, Rosja, Czechy). Polska nazwa herbata to zbitka pochodząca od łac. herba thea (gdzie pierwszy wyraz herba oznacza „zioło”, a drugi - thea - jest zlatynizowaną postacią chińskiej nazwy tejże rośliny).

Nazwą herbata określa się również napary z różnych ziół, suszu owocowego, dlatego w użyciu są określenia: lipowa, miętowa, rumiankowa itp. herbata, herbata z malin, dzikiej róży, bzu czarnego itp., herbata paragwajska, Rooibos. **

Ambasada Zdrowia i Urody zaprasza do zapoznania się z nowościami  :

 --- herbata ziołowa"tybetańskie zioła" tianDe
 --- herbata ziołowa z dzięgielem chińskim i wiązówką dla kobiet od tianDe

** Przypis  -  https://pl.wikipedia.org/wiki/Herbata

czytaj całość »
Orylium Bleu - Lavylites NOWOŚĆ 2

ambasadazdrowiaiurody orylium bleu lavylites

Suplement żywnościowy zawierający cynk i witaminę D3

 

Produkt o genialnym działaniu, podstawą jest poprawne działanie naszego mózgu , aż o 8% / po badaniach tzw ślepej próby/, poprawia komunikację, intuicję, radzenia sobie w życiu , jak również poprawia przepływ neuronów odpowiadający za wcześniej opisane działanie.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl