O lavylites 3
O lavylites

L A V Y L I T E S

Marka ta obecna już w wielu krajach świata opiera się na niezwykłej i unikalnej linii produktowej. Od początku najdrobniejsze czynności związane z opracowaniem produktu realizowane były z podejściem holistycznym, dlatego każdy preparat tworzony jest w celu rozwiązania konkretnych sytuacji życiowych. Tę filozofię zawiera kompleksowa metodyka, która zapewnia transfer odpowiedniej sekwencji materii/energii. Produkt w ciekawy sposób sam się na świecie upowszechnił, najpierw w zarodku na Węgrzech, w Budapeszcie. W bardzo krótkim czasie wokół Lavylites zgromadziło się wielu zainteresowanych, pojawiło się mnóstwo propozycji dotyczących ewentualnych kierunków rozwoju. Wtedy marka zaczęła podążać w kierunku modelu sprzedaży wykorzystującego systemy networkowe. Obecnie w systemie Lavylites liczba zarejestrowanych użytkowników to ponad 440 000 osób ( dane na styczeń 2018). Ważnym spostrzeżeniem jest fakt, że w przypadku, gdy produkt znajdzie się już w danej rodzinie, z dużym prawdopodobieństwem ludzie szybko zaczną go używać, wypróbują go członkowie rodzin oraz ich znajomi. Dzięki temu doświadczy go ponad 1 miliona konsumentów.

Sieć dystrybucji Lavylites powstała już w siedemnastu krajach, w kilku jest już obecny sam produkt. Dynamika rozwoju pokazuje najlepiej, że w najbliższym czasie trzeba sprostać nowym, konkretnym zainteresowaniom nadchodzącym z całego świata. Stale odbieramy zgłoszenia i zapytania ze Stanów Zjednoczonych, Australii, Kanady, części południowej i zachodniej Afryki, Ameryki Południowej i pozostałych krajów Europy, gdzie marka jeszcze nie jest obecna. To nieprawdopodobna ilość pracy i niebywała odpowiedzialność, zasadniczo wyłącznie od Lavylites zależy to, w jakim tempie będziemy w stanie sprostać nagromadzającemu się zapotrzebowaniu konsumentów.

A dynamika rozwoju jest wręcz fascynująca. Wynik za 41 tydzień działalności w Polsce był o 70% wyższy od wyniku za tydzień 40. W miesięcznym odniesieniu natomiast, firma notuje wzrosty sprzedaży o ok. 30% miesięcznie. Liczby jednoznacznie wskazują wyjątkowo dynamiczny wzrost Lavylites nie tylko na rynkach, gdzie firma jest obecna – w tym na rynku polskim – lecz również na całym świecie.

Miło nam poinformować Państwa o tym że produkty Lavilites znajdziecie w naszym sklepie internetowym: https://www.ambasadazdrowiaiurody.pl/

 

 

 

 

Komentarze do wpisu (3)

13 stycznia 2018

mając 15 lat zachorowałem na łuszczyce. dziś mam 60tke. 45 lat mam na kolanach na łokciach i we włosach. walcze z tą przypadłością i efekty są mizerne. stosowałem kilka metod ale zawsze przegrywałem i dopiero dwa miesiące temu znajomy lekarz polecił mi preparaty marki Lavylites. Stosuje szampon do włosów LAVYL HAIR (zmniejszyła się ilość "placków" o około 30 %) Pije rano i wieczorem po jednej łyżce preparatu o nazwie Haevyl Impulse ( ma działanie na jelita i wewnętrzne narządy) dodatkowo używam sprey Lavyl Auricum (150 ml) - dwa razy dziennie spryskuje kregosłup oraz wątrobę i i trzustkę. Powiem Wam cud - placki na łokciach zmniejszyły się w 50% a na kolanach o 30%. Pomniejsze plamy łuszczycy na palcach stopach znikneły w całości. Nigdy wcześniej nie udało mi się osiagnąć takiego stanu. Polecam te praparaty. Są rewelacyjne. Ja swoje kupiłem poprzez sklep internetowy https://www.ambasadazdrowiaiurody.pl/nanotechnologia . Jestem z Katowic. Miła Pani dostarczyła mi osobiście te preparaty. Wypiliśmy kawkę - dostałem wyczerpujace informacje o pochodzeniu preparatów. Jak stosować. Oczywiście po kilku dniach pani zadzwoniła i dodatkowo skorygowała moje psikanie :) sprajem. JESTEM ZADOWOLONY Z EFEKTÓW dlatego dziele się z Wami moim szczęsciem. licze że jeszcze zrobie detox (też są produkty do tego) i będzie jeszcze większy efekt choć i tem co jest jest zadawalający ale w miare jedzenia apetyt rośnie :)))))

28 stycznia 2018

Witam. Stosuje produkty lavylites od kilku miesięcy. Mój stan zdrowia znacząco się poprawił /miewałem częste bóle kręgosłupa/. Psikam 5 razy dziennie po kregosłupie po 4 psiknięcia kosmetykiem lavyl auricum 150 ml. + psiknięcia 3 do szklanki wody rano i wieczorem. po pierwszych dniach stosowania kregosłup bolał więcej niż przeciętnie!!! skontaktowałem się z bardzo miłą panią z Ambasady Zdrowia, która poinformowała mnie że objaw jest taki zawsze na początku. Faktycznie po kilku dniach nasilony ból zmniejszał się aż do momentu całkowitego ustąpienia b ó l u. Polecam ten kosmetyki ;)bez których nie wyobrażam sobie już życia !!!

11 kwietnia 2018

dziękuje za te produkty wynalazcy z węgier. uratowały te "kosmetyki" skóre mojego syna. miał atopowe zapalenie skóry. stosował lavyl auricum oraz nano-sok przez 3 miesiące i wszystko mineło. POLECAM te kosmetyki i Wasz sklep /i personel/ gdzie tylko mogę :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl