Barwniki do makijażu permanentnego ust – postaw na profesjonalne produkty

0
419
Barwniki do makijażu permanentnego ust

Poza doświadczeniem i umiejętnościami do wykonania pięknego i trwałego makijażu permanentnego ust potrzebne są wysokiej jakości profesjonalne pigmenty. Używając słabych barwników linergista może wznieść się na wyżyny kreatywności, a i tak nie będzie w stanie uzyskać upragnionego przez klienta efektu. A prowadząc salon urody, na tym właśnie nam zależy – na zadowoleniu osób, którym oferujemy swoje usługi. Jeżeli szukasz takich produktów, to zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą szeroką ofertą barwników do makijażu permanentnego polecanych przez wielu specjalistów z branży.

Pigmenty do makijażu permanentnego ust – poznaj linię barwników Lips Line

Produkty od Hanami z linii Lips Line to rewolucyjne produkty przeznaczone do pigmentacji czerwieni wargowej. Pracuje się z nimi bardzo przyjemnie i prosto, a wyróżniają się przede wszystkim trwałością efektu końcowego. Oferują do tego nieograniczone możliwości mieszania i zabawy barwami w celu uzyskania unikatowych kompozycji. Dobrze wyszkolony linergista będzie w stanie uzyskać efekt szminki, błyszczyka czy akwareli. Zapewnisz klientom efekt soczystych i pełnych ust, zarówno za pomocą maszynek, jak i manualnie.

Dzięki szerokiej gamie barw w oferowanych przez nas barwnikach będziesz w stanie trafić  w gusta każdej kobiety i dopasować odpowiedni kolor pasujący do cery i włosów. Do wyboru masz ponad 20 różnych pigmentów w tym między innymi: Bolero, Chili, Coral, Dirty Pink, Flamenco, Grape, Mirabel czy Porto.

Produkty Hanami – przede wszystkim bezpieczeństwo

Dzięki użyciu nowoczesnej technologii NOVOXX® nasze barwniki do makijażu permanentnego ust są w pełni kompatybilne z organizmem. Nasza skóra nie będzie traktować pigmentu jako ciało obce, dzięki czemu nie wystąpią żadne niepożądane efekty oraz reakcje alergiczne. Są one również bogate w składniki mineralne, które wspomagają i przyspieszają proces gojenia się po wykonanym zabiegu. 

Pełna oferta barwników do makijażu permanentnego 

W naszym sklepie znajdziesz również pigmenty do wykonywania zabiegów makijażu permanentnego brwi, powiek, skóry głowy oraz microbladingu i pigmentacji medycznej. Wszystkie nasze produkty przechodzą serię testów w profesjonalnych sterylnych warunkach, w niemieckich laboratoriach, w celu potwierdzenia najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Dzięki temu możemy zaoferować Ci innowacyjne barwniki, jakich na rynku do tej pory nie było. Zdobyliśmy uznanie wielu fachowców w branży, teraz zależy nam, aby przekonać właśnie Ciebie. Jeżeli chcesz wznieść swój makijaż na wyższy poziom, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony – https://hanamipigCięments.eu/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here