Perfumy w prezencie – jak wybrać zapach idealny dla ukochanej

0
656
Perfumy w prezencie

Perfumy bardzo często wybierane są w prezencie. Idealnie sprawdzają się podczas różnych okazji, takich jak choćby urodziny, Święta czy rocznica. Co więcej, można podarować je wielu kobietom w rodzinie, dobierając inną nutę dla każdej z nich, a wszystkie poczują się wyjątkowo: żona, mama, siostra czy córka bez wątpienia docenią taki upominek. Jak jednak go wybrać, aby się nie pomylić?

Perfumy, czyli bardzo osobisty prezent

Pomimo iż perfumy są chętnie wykorzystywane jako prezent, nie można zapominać, że należą do grupy bardzo osobistych, a czasem wręcz intymnych podarunków. Taki upominek każdego dnia otula zapachem obdarowaną kobietę, nadając jej zmysłowości i czaru. Związany jest niejednokrotnie z charakterem, temperamentem i upodobaniami, a także może przywoływać konkretne wspomnienia. Dla wielu osób zapach to afrodyzjak, dlatego pewne nuty powinny być zarezerwowane jedynie dla najbliższych.

Perfumy dla kobiet nie są uniwersalne

Pomimo iż wydawać by się mogło, że perfumy to jedynie zapach, nie są wcale uniwersalne. Nie do każdej osoby pasuje dana nuta, a także – nie każda podoba się wszystkim. Dlatego na taki podarunek powinny decydować się jedynie osoby, które mają absolutną pewność, że potrafią odpowiednio dobrać zapach do kobiety, którą pragną w ten sposób uhonorować.

Jak zatem wybrać te właściwe? Najlepszym pomysłem jest poznanie ulubionych woni danej osoby, które już znajdują się w jej kolekcji. Zbadanie zapachów, które stoją na półce czy toaletce, może być najlepszym rozwiązaniem, jeśli chcemy wybrać najwłaściwszą kompozycję. Z pewnością w osobistej kolekcji znalazły się te, z których kobieta lubi korzystać podczas różnych spotkań.

Znając już ogólny typ zapachów, które lubi kobieta, można zdecydować się na poszukiwanie odpowiedniej woni. 

Zapach – afrodyzjak

Dla ukochanej można pokusić się o wybranie zapachu typu afrodyzjak. Są to wonie, które nie tylko zachwycą kobiety, ale również przypadną do gustu mężczyznom, więc jeśli chcesz sprawić przyjemność jednocześnie swojej partnerce, jak i sobie – na pewno się sprawdzą. Co jest jednym z klasycznych przykładów afrodyzjaków?

Wanilia! Jej słodki zapach uwodzi i przyciąga, otula zmysły rozkoszną słodyczą, a przede wszystkim kojarzy się z kobiecością. W zależności od tego, czy występuje jako nuta przewodnia czy dodatek, a także, z jakimi innymi woniami się łączy, może wywoływać różne efekty: od romantycznie uwodzicielskiego aż po euforyczny.

Prezent dla odważnych, nowoczesnych kobiet

Drugim przykładem ciekawego prezentu, dla którego inspiracją mogą stać się perfumy nalewane Ambasada Zapachu, są wonie przeznaczone dla nowoczesnych, odważnych kobiet. Nawiązują do najnowszych trendów i przebojowych bizneswoman, ich szyku oraz pewności siebie. Same również takie są: niebagatelne, zmysłowo-egzotyczne, kontrastowe i odurzające.

Takie zapachy sprawdzą się w różnych sytuacjach: na zawodowym spotkaniu dodadzą kobiecie jeszcze więcej pewności siebie, a w romantycznej chwili otulą jej partnera zmysłowym zapachem. Kupują je dla ukochanej, pokażesz jej, jak bardzo ci na niej zależy, a także podkreślisz jej najważniejsze cechy. Z pewnością doceni jedno i drugie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here